Naší cestou i zálibou je chytrá domácnost. Stali jsme se partnere značky LOXONE – produkty, které Vám díky automatizovanému systému pomůžou bydlení zjednodušit, zabezpečit a zároveň uspoří náklady.  Systém se skládá z řady modulů, které si skládáte dle potřebného využití. A je tím pádem jenom na Vás, s čím vám Loxone pomůže  (stínění, osvětlení, temperování, zabezpečení).

Chytrá domácnost

Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů. Loxone nabízí komplexní řešení pro váš chytrý domov a výrazně tím zvyšuje úroveň Vaší bezpečnosti a pohodlí. Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Real Smart Home

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Jinými slovy Real Smart Home šetří náš čas a zjednodušuje nám život.

Inteligentní řešení také pro montované domy a byty

Plánujete si pořídit montovaný dům nebo nový byt? Většinou není problém i v rámci těchto projektů vyjednat realizaci systému pro inteligentní domov.

Nejvyšší IQ díky Miniserveru

Loxone Smart Home je systém s nejvyšší inteligencí na trhu. Propojuje a řídí všechna zařízení v domácnosti podobně jako nervový systém člověka smysly a orgány. Toto vše směřuje do jednoho centrálního bodu: Miniserveru. Tento mozek chytrého domu se stará o to, aby vše fungovalo, jak má. Je schopný se učit a adaptovat na vaše zvyky a vlastnosti domu. O tom, že máte revoluční technologii, ale ani nemusíte vědět. Jen žijete v pohodlí a bez starostí.

Konzultace projektu zdarma

Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky!
Rádi vám vysvětlíme všechny možnosti pro váš budoucí dům a zařídíme instalaci.