JABLOTRON GROUP a.s. je česká skupina technologických firem s tradicí od roku 1990. Od svých počátků se zaměřuje především na zabezpečovací a komunikační systémy včetně navazujících bezpečnostních služeb a poskytuje tak řešení pro ochranu majetku, zdraví a bezpečí uživatelů. Největší společností skupiny je společnost JABLOTRON ALARMS a. s., která patří k nejvýznamnějším dodavatelům alarmů v ČR i ve světě. V posledních letech se Jablotron jako inovační lídr v oboru zaměřuje na rozvoj cloudových služeb a IoT aplikací. Nedílnou součástí aktivit skupiny jsou veřejně prospěšné projekty, iniciované podnikatelem, mecenášem, zakladatelem a spolumajitelem JABLOTRON GROUP a.s., Daliborem Dědkem.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je intro-alarm-flat-1.jpg.

Bezpečnostní centrum

Pokud do domu vniknou zloději, alarm informuje naše Bezpečnostní centrum. Operátoři se s vámi spojí a k vám domů ihned vyšlou zásahovou jednotku, aby vše prověřila.

Nejmodernější bezpečnostní centrum v ČR | JABLOTRON SECURITY

Aplikace MyJABLOTRON

Přes aplikaci MyJABLOTRON vždy vidíte, jestli je vaše domácnost v pořádku nebo také můžete alarm na dálku ovládat. A v případě, že by se něco dělo, aplikace vás na to hned upozorní.

MyJABLOTRON – ovládejte alarmy na dálku [aplikace] – Mobinfo.cz