Se stále klesajícími náklady na pořízení analogových kamerových systému, které se stávají velice oblíbeným a žádaným řešením k monitorování objektů a prostranství rodinných domů, bytů, chalup nebo společných prostor činžovních domů, nabízíme řešení možnosti návrhu a instalace všech dostupných systémů.

Provádíme montáže zařízení pro snímání, přenos a záznam obrazu i zvuku v uzavřených televizních okruzích.

Montujeme veškeré druhy dostupných systémů:

  • Analogové
  • IP digitální
  • GSM

Analogové kamerové systémy

Hlavním prvek analogového kamerového systému je nahrávací zařízení, neboli DVR (digital video recorder), ten složí jak ukládací zařízení pořízených záznamů. S instalovaným pevným diskem a vhodně zvolenou kapacitou lze zajistit dlouhodobé uložení záznamu s možností, kdykoli si pořízený záznam přehrát nebo uložit na externí paměťové zařízení SD, HDD.
Záznamové zařízení zaznamenává data v několika kompresních formátech z nichž je asi nejrozšířenější MPEG4 (Motion-JPEG). Tato záznamová zařízení disponují klasickým síťovým rozhraním s protokolem TCI/IP, takže je lze připojit do internetu. Připojení a sledování on-line záznamu z kamer je pak možné odkudkoliv z PC, nebo chytrého mobilního telefonu. Tyto systémy lze pořídit za velice slušnou cenu.

IP digitální kamerové systémy

Ekonomické IP kamery Hikvision s 4K rozlišením - Empemont
Hlavní prvky digitálního kamerového systému jsou všechny prvky připojené do sítě TCP/IP. Každé takovéto zařízení má přidělenou vlastní IP adresu v síti a chová se jako samostatné zařízení v ethernetové síti. Výhodou těchto kamerových systémů je to že dokážou zákazníkovi poskytnout o mnoho kvalitnější obraz co se rozlišení týká až Full HD.
IP kamery mají vestavěný web server tož znamená, jednoduché připojení a přehledné nastavení všech požadovaných funkcí co dané Zařízení nabízí. Tyto kamery je možno rovněž napojit k nahrávacímu zařízení, v tomto případě NVR (network video recorder).
Nevýhodou oproti analogovému systému je, špatná kombinace kamer různých výrobců. Pokud máte instalované kamery jednoho výrobce a chcete dodat IP kameru Jiné značky , je velice pravděpodobné, že s instalovaným nahrávacím zařízením nebude bezproblémově pracovat. Což u analogových systémů, kde jde jen o klasický přenos videosignálu. Teno problém není a vzájemná záměn a výrobců kamer nevadí.

Docházkové systémy

Jak správně vybrat docházkový systém
Námi montované docházkové systémy umožňují velice snadnou evidenci pracovní doby. Všechna data lze vidět on-line v PC. Případně je možno stahovat data do PC pomocí USB rozhraní. Ze všech dat lze vytvářet pdf či csv soubory a následně je vytisknout. Samozřejmostí je návrh konfigurace dle přání a požadavků zákazníka.
Proč docházkový systém?
Šetří váš čas – docházkové systémy evidují a vyhodnocují docházku zaměstnanců za vás.
Šetří vaše peníze – přesnou evidencí docházky zaměstnanců snížíte mzdové náklady.
Efektivní kontrola – vždy máte k dispozici detailní údaje o docházce zaměstnanců za sledované období.
Aktuální přehled přítomných zaměstnanců – díky docházkovému systému můžete kdykoli zjistit, kdo je na pracovišti právě přítomný.
Podklady pro mzdy – docházkové systémy nabízí tiskové výstupy i snadný export dat do mzdových programů.